29.09.2020

HABER ÖZETI

  • Fotoğraf ve film alanında tanınmış isimlerin jüri üyeliği yaptığı yarışmanın, Yenice Belediyesi Ihlamur Teras Tesisleri Konferans Salonu'nda ödül töreni düzenlendi.

  • Yarışmanın Fotoğraf Maratonu kategorisinde, Emrullah Akgün birinci, Kemal Özkılıç ikinci, Emre Bostanoğlu üçüncü oldu.

  • Yenice Ormanları hakkında bilgi veren Doğa ve Yaban Hayatı Uzmanı Tansu Gürpınar, bölgenin doğal yapısını herşeye rağmen koruduğunu söyledi.

  • İnşallah bundan sonra yapacağımız etkinliklerin de ismini bugün yaptığımız etkinliğin ana ismini Karabük Foto Festival olarak koyduk.

17/11/19 23:27

Karabük Yenice Foto-Film Festivali sona erdi

Karabük Valiliği ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından 7-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen Karabük Yenice Foto-Film Festivali Fotoğraf Maratonu ve Kısa Film Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi. Kentin bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerini,...

Istanbulhaber ·

Karabük'te "Uluslararası Foto-Film Festivali" sona erdi

KARABÜK (AA) - Karabük Valiliği ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından 14-17 Kasım'da düzenlenen "Uluslararası Foto-Film Festivali" ödül töreniyle sona erdi. Dünya Doğayı Koruma Vakfınca (WWF) "Acil olarak korunması gereken 100 sıcak noktadan biri" ilan...

Memleket ·

Karabük'te "Uluslararası Foto-Film Festivali" sona erdi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin