18.04.2021

HABER ÖZETI

  • Valilikten yapılan açıklamada, Esentepe Mahallesi Şehit Ömer Bilal Akpınar Caddesi'ndeki Çetinkaya Apartmanı için İl Hıfzıssıhha Kurulunca 10 günlük karantina kararı alındığı belirtildi.

  • Vakaların temaslı sayısının da fazla olması nedeniyle Covid-19'un yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunması amacıyla apartman 10 gün karantinaya alındı.

  • Apartmana giriş çıkışların sınırlandırıldığı aktarılan açıklamada, burada oturan kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör çalışanlarının, karantina süresince izinli sayılacağı bildirildi.

  • 1 Mart günü saat 17.00'de başlayan karantina, 11 Mart günü saat 17.00'de sona erecek.

02/03/21 00:58

Karabük'te bir apartman karantinaya alındı

Valilikten yapılan açıklamada, Esentepe Mahallesi Şehit Ömer Bilal Akpınar Caddesi'ndeki Çetinkaya Apartmanı için İl Hıfzıssıhha Kurulunca 10 günlük karantina kararı alındığı belirtildi. Açıklamada, "Bahsi geçen apartmanda birden fazla pozitif vakanın tespit edilmesi ve...

Türkiye Gazetesi ·

Karabük’te bir apartman daha karantinaya alındı

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 4 katlı bir apartman, korona virüs vakaları nedeniyle karantinaya alındı. Esentepe Mahallesi Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar Caddesi üzerindeki 4 katlı bir apartmanda birden fazla Covid-19 vakası tespit edildi. Vakaların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin