28.02.2020

HABER ÖZETI

  • Karşıyaka Başkanı, ilk etapta Mavişehir'deki spor alanı imarlı 99 bin 520 metrekarelik dev spor alanı arazisinin kulübe tahsisi konusunda destek ve olumlu geri dönüş aldıklarını belirtti.

  • Büyükkarcı, inşaatı beklemede olan Karşıyaka Stadı'nın yanı sıra spor salonu ve altyapı tesisleri projelerini görüştüklerini açıkladı.

  • Spor Bakanımız ve İzmir Milletvekilimiz Hamza Dağ'ın yanı sıra diğer siyasi temsilcilerimizin de desteğini aldık.

  • Projemizi Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na sunduk ve Spor Bakanlığımız nezdinde resmi müracaatı gerçekleştirdik.

16/01/20 14:04

Karşıyaka Spor Kulübü için yüzyılın projesi

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Mavişehir'deki yaklaşık 100 bin metrekarelik açık spor alanı imarlı arazisinin yeşil-kırmızılı kulübe tahsisi için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan olumlu geri dönüş aldıklarını söyledi. Büyükkarcı, projenin...

Memleket ·

Karşıyaka Spor Kulübü için yüzyılın projesi

Memleket

Karşıyaka Spor Kulübü, altyapı tesisi için hazırlıklara başladı

İZMİR (AA) - Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, altyapı tesisi yapmayı planladıkları arazinin kendilerine tahsisi konusunda ilk adımı attıklarını bildirdi. Büyükkarcı, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile...

Memleket ·

Karşıyaka Spor Kulübü, altyapı tesisi için hazırlıklara başladı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin