16.05.2022

  • Battalgazi Belediyesi, kadınları üretkenliğe teşvik ederek ve dezavantajlı kadınlara yönelik meslek edindirme kursları açarak insanı önceleyen projelerle her kesimden büyük takdir toplamaya devam ediyor.

  • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, maharetli elleriyle en güzel halıyı dokumaya özen gösteren kadın kursiyerleri, eğitim gördükleri kurslarında ziyaret etti.

  • Başkanımız bizleri hiç yalnız bırakmıyor Ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını aktaran usta öğretici Asuman Tolgun, 30 yıldır bu mesleğin içindeyim.

  • Kurs sayılarımızı arttırmayı hedefliyoruz Battalgazi'de kurs sayılarını arttırmayı hedeflediklerine dikkat çeken Başkan Güder, Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezimizin iş birliği ile bölgelerimizde açmış olduğumuz kurslarımız mevcut.

17/01/22 13:47

Kadınlar hem öğreniyor hem de ev ekonomilerine katkı sağlıyor

Battalgazi Belediyesi, kadınları üretkenliğe teşvik ederek ve dezavantajlı kadınlara yönelik meslek edindirme kursları açarak insanı önceleyen projelerle her kesimden büyük takdir toplamaya devam ediyor. Malatya'nın Battalgazi ilçesinde kadınları üretkenliğe teşvik etmek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin