18.01.2022

HABER ÖZETI

  • Konferansa Bursa Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ile çok sayıda protokol mensubu katıldı.

  • Açılışın ardından Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'a sergiyi gezerek kadınların yapmış olduğu ürünler hakkında bilgiler aldı.

  • Bursa Kadın Girişimi Üretim İşletme Kooperatifi Başkanı Nagehan Dörtfidan Doğan, yaptığı konuşmada, Biz Bursa'da İl Ticaret Müdürlüğü'ne bağlı olarak kurulan ilk kadın kooperatifiyiz.

  • Gürsu Ağaköylü Kadınlar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Merve Çakır, Bursa'nın verimli toprakları olan Gürsu Ağaköy'den geliyoruz.

25/11/21 17:28

Kadına Şiddet Gününde kadın kooperatiflerinden "organik ürünler pazarı"

Bursa'da kadın kooperatifleri, organik pazarlı konferans düzenleyerek, kadınlara karşı şiddete dikkat çekti. Her türlü el emeği ürün ve ev yapımı gıdanın satışa sunulduğu pazarın kazancıyla ihtiyaç sahibi kadınlara yardım edilecek. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası...

Istanbulhaber ·

Kadınların kurduğu kooperatiflerin ürünleri sergilendi

Zonguldak Karaelmas Kadın Kooperatifi, Ereğli Elpek Dokuyan Eller, S.S Devrek Merkez Dedeoğlu ve Çolakpehlivan Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi iş birliği ile 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslarası mücadele günü kapsamında Sergi Salonunda yöresel ürün sergisi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin