10.08.2020

HABER ÖZETI

  • Şehir hayatından bunalan kadınlara Karamürsel sepetleriyle kiraz ve zeytin toplatan Özcan, Amerika’dan Rusya’ya kadar 20 ülkeden gelen turistlere şalvar giydirdiğini söyledi.

  • Özellikle Osman Gazi Köprüsü ve İzmir otobanı açıldıktan sonra İstanbul'dan 45 dakikada buraya ulaşmak mümkün hale geldi.

  • İlk başlarda yakın çevresindeki arkadaşlarıyla hobi olarak kiraz topladıklarını anlatan Özcan, ilgi yoğun olunca yaz aylarında kiraz sonbaharda ise zeytin toplama turları düzenlemeye başladı.

  • Aynı zamanda Almanya, Amerika, Rusya başta olmak üzere 20'den fazla ülkeden misafirlerimiz var şeklinde konuştu.

09/08/19 16:03

Kadın girişimciden 'şalvar turizmi' için otel

Uzun yıllar bankacılık sektöründe yönetici olarak çalıştıktan sonra emekli olup doğup büyüdüğü Karamürsel'e geri dönen Beyhan Özcan, baba yadigarı motele 15 milyon TL yatırım yaparak Blue Pier ismiyle hayali olan alternatif turizmi geliştirmek için kolları sıvadı. Karamürsel'in...

Memurlar ·

Kadın girişimciden 'şalvar turizmi' için otel

Memurlar

Kadın girişimci ’şalvar turizmi’ için 15 milyon TL yatırımla ’otel’ kurdu

Şehir hayatından bunalan kadınlara Karamürsel sepetleriyle kiraz ve zeytin toplatan Özcan, Amerika’dan Rusya’ya kadar 20 ülkeden gelen turistlere şalvar giydirdiğini söyledi. Uzun yıllar bankacılık sektöründe yönetici olarak çalıştıktan sonra emekli olup doğup büyüdüğü Karamürsel’e...

Karar ·

Kadın girişimci ’şalvar turizmi’ için 15 milyon TL yatırımla ’otel’ kurdu

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin