29.03.2020

  • Açılış töreni Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu Mehter takımının gösterileri ile başladı.

  • Mehter dinletisinin ardından açılış konuşmasını yapan işletme sahibi Naciye Arslan; Ankaramızın en nadide ilçelerinden biri olan Kızılcahamam'da hizmet vermekten çok mutlu ve gururluyuz, Allah utandırmasın.

  • Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, implant, protez, kanal tedavisi, dolgu, diş çekimi, ortodonti (tel tedavisi), pedodonti (çocuk diş tedavisi), periodontoloji (diş eti tedavisi) ve radyoloji (panoromik film çekimi) alanında hizmet veriyor.

  • Kızılcahamam'a ilk geldiğimiz günden beri iş yerimiz ile yakından ilgilenen tüm Kızılcahamam esnafımıza, ustalarımıza da teşekkürü bir borç bilirim.

22/02/20 01:49

Kızılcahamam’da Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıldı

Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği, yapılan resmi açılış töreni ile hizmete girdi. Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği, Akçay Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde bugün yapılan resmi açılış töreni ile hizmete girdi. Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin