09.07.2020

HABER ÖZETI

  • Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki konuyla ilgili yaptığı açıklamada, İlk etapta bin 650 aileye ulaşmış olacağız dedi.

  • Sadece Kızılay'a özgü olan ve Kızılay modeli dediğimiz kıyma ve konserve olarak yapmış olduğumuz etlerimizi tamamı ihtiyaç sahibi olan ailelerimize dağıtım programındayız.

  • Buradan sonra yine Çorum, Trabzon, Erzurum ve Diyarbakır şeklinde pilot illerimiz var.

  • Genel Başkanımız olmak üzere aynı zamanda gönüllülerimiz ve yöneticilerimiz ile birlikte orada PKK zulmünden kurtarılmış olan bölgelerde yardım faaliyetleri gerçekleştiriliyor.

11/10/19 16:18

Kızılay, ihtiyaç sahibi bin 650 aileye kıyma ve kuşbaşı yardımı yaptı

Kızılay, mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. 2019 yılında yurtiçi bağışlanan kurban etlerinden yapılan ülke genelinde dağıtımına devam eden Türk Kızılayı Sakarya Şubesi, tamamı ihtiyaç sahiplerinden oluşan Adapazarı ilçesine bağlı Vakıfkent evlerinde...

Corum Haber ·

Kızılay, ihtiyaç sahibi bin 650 aileye kıyma ve kuşbaşı yardımı yaptı

Corum Haber

Kızılay, ihtiyaç sahibi bin 650 aileye kıyma ve kuşbaşı yardımı yaptı

Türk Kızılayı, 2019 yılında bağışlanan etleri konserveler halinde Sakarya'da tespit edilen ihtiyaç sahipleri ailelere dağıttı. Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İlk etapta bin 650 aileye ulaşmış olacağız" dedi. Kızılay, mazlumların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin