28.09.2020

  • Yaklaşık 151 yıldır ulusal ve uluslararası alanda ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştıran Türk Kızılayı, 2007 yılında başlattığı vekaletle kurban kesim kampanyasını bu yıl da sürdürdü.

  • Ordu'da 3 bin aileye ulaştırılacak Konserve olarak paketlenen kıyma ve kavurmaların Ordu'da 3 bin aileye ulaştırılacağını ifade eden Enginyurt, Bir kısmı da olası afetlerde kullanılmak üzere uygun şartlarda depolanıyor.

  • Kurban bereketini yıl boyunca yaşatıyorsan hilal olsun Türkiye sloganıyla bu yıl Türkiye çapında toplanan 181 bin hissenin dağıtımlarına başlandı.

  • Hayırseverlere teşekkürlerini de ileten Enginyurt, konservelerin valilikte dosyası olan ihtiyaç sahiplerine ve Kızılay tarafından yapılan araştırmalar sonucu ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen kişilere dağıtıldığını sözlerine ekledi.

17/10/19 18:24

Kızılay’ın kurban etleri ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor

Türk Kızılayı tarafından 2007 yılında başlatılan vekaletle kurban kesimi kampanyası kapsamında Ordu'da 3 bin aileye kuşbaşı ve kıyma şeklinde ulaştırılacak olan konservelerin dağıtımına başlandı. Yaklaşık 151 yıldır ulusal ve uluslararası alanda ihtiyaç sahiplerine yardım...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin