26.09.2020

HABER ÖZETI

  • Orhan Tatlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kızılay'ın Kurban Bayramı'nda toplanan etlerden konserve yaparak, kurban bereketinin yıl boyunca devam etmesi için böyle bir organizasyon yaptığını belirtti.

  • Bizler şimdi Fatih, Mehmet Akif Ersoy ve Kazım Karabekir mahallelerinde tespit etmiş olduğumuz ailelerimize konserveler dağıttık.

  • İhtiyaç sahibi vatandaşlara yardım yaprak onlarla gönül birliği kurduklarını ve bu yardımların devam edeceğini anlatan Tatlı, Bu kapsamda Ağrı’da ilk etapta 1600 ailemize kuşbaşı ve kıyma şeklinde konserveler dağıtılacak.

  • Etin girmediği aileler ve evlere sürekli bir şekilde etin girmesini istiyoruz.

12/10/19 19:29

Kızılay’ın ihtiyaç sahiplerine yardımları devam ediyor

Ağrı'da Türk Kızılay'ı tarafından Kurban Bayramında toplanan bağışların "Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün" sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımına başlandı. İzmir'den yola çıkan ve Türk Kızılay'ı tarafından yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere kurban...

Istanbulhaber ·

Türk Kızılay Ağrı'da 1600 aileye et dağıttı

AĞRI (AA) - Türk Kızılay tarafından Kurban Bayramı'nda hayırseverler tarafından yapılan kurban vekaletlerinden elde edilen kavurma ve konserve kıyma, Ağrı'daki ihtiyaç sahibi 1600 aileye dağıtıldı. Türk Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı ve Kızılay gönüllüleri, isimleri...

Memleket ·

Türk Kızılay Ağrı'da 1600 aileye et dağıttı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin