25.09.2020

HABER ÖZETI

  • ANTALYA (AA) - MUSTAFA KURT - Antalya'da bir işletmeci, dört yıldızlı otelinde konaklayan müşterilerine içindeki eşyaları kırıp dökebilecekleri stres odası ile değişik bir hizmet sunuyor.

  • Alanya ilçesinde 33 yıldır faaliyet gösteren otel zinciri, tesislerinden birinde hizmete sunduğu uygulama dikkati çekiyor.

  • Otelin genel koordinatörü Ekrem Curnal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tatilin sadece deniz, kum ve güneşle sınırlı olmadığını söyledi.

  • Hedeflerinin bu alanda lider konuma gelmek olduğunu belirten Curnal, Misafirlerimiz ağırlıklı olarak İskandinav, Almanya, Hollanda, İngiltere pazarından.

14/09/19 11:43

Kırıp dökmenin serbest olduğu "stres odalı" otel

ANTALYA (AA) - MUSTAFA KURT - Antalya'da bir işletmeci, dört yıldızlı otelinde konaklayan müşterilerine içindeki eşyaları kırıp dökebilecekleri "stres odası" ile değişik bir hizmet sunuyor. Alanya ilçesinde 33 yıldır faaliyet gösteren otel zinciri, tesislerinden birinde...

Memleket ·

Kırıp dökmenin serbest olduğu "stres odalı" otel

Memleket

Bu otelde 'kırıp dökmek' serbest

Alanya ilçesinde 33 yıldır faaliyet gösteren otel zinciri, tesislerinden birinde hizmete sunduğu uygulama dikkati çekiyor. Otel bünyesindeki "stres odası" (rage room) adı verilen bölümde, müşteriler televizyon, bilgisayar, buzdolabı gibi eşyaları kırabiliyor. Otelin genel...

Memurlar ·

Bu otelde 'kırıp dökmek' serbest

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin