12.04.2021

  • Kırıkkale Belediyesi tarafından dün itibarıyla yeniden müşteri kabul etmeye başlayan kafe, restoran ve kıraathanelerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi.

  • Dezenfektisyonlarını üstlendik Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır Süreç içerisinde her zaman elimizden gelen desteği ve katkıyı esnafımıza sunmaya gayret ediyoruz.

  • Maske ve mesafe hatırlatması Esnaf ziyaretleri sırasında kuralları hatırlatmayı da ihmal etmeyen Başkan Yardımcısı Bakır, maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konusunda hem çalışanların hem de müşterilerin dikkatli davranmaları gerektiğini dile getirdi.

  • Vatandaşların huzur ve sağlıklı bir şekilde bu noktalarda vakit geçirebilmeleri için iş yerlerini dezenfekte eden belediye ekipleri ayrıca şehir genelinde yeniden açılan iş yerlerine 2 bin litre dezenfektan dağıttı.

03/03/21 12:56

Kırıkkale’de yeniden açılan iş yerleri dezenfekte edildi

Kırıkkale Belediyesi tarafından dün itibarıyla yeniden müşteri kabul etmeye başlayan kafe, restoran ve kıraathanelerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın pazartesi günkü Kabine Toplantısı'nın ardından kontrollü normalleşme dönemine geçildiğini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin