12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Başçeri, burada yaptığı konuşmada, yardımın toplanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

  • Başçeri, Türk Silahlı Kuvvetleri öncülüğünde terörden temizlenen alanlarda okulların eğitime başladığını da belirterek, bu durumun Barış Pınarı Harekatı’nın başarısını ispatladığını belirtti.

  • Kıbrıs Türkü'nün yüzünün Anadolu'ya dönük olduğunun, TSK ile her zaman yan yana ve omuz omuza olduğunun ispatıdır.

  • Kıbrıs'ta Garanti ve İttifak Anlaşmalarından kaynaklı hak ve menfaatleri korumaya devam edecek ve Ada'da asla bir oldubittiye müsade etmeyecek.diye konuştu.

05/12/19 13:53

Kıbrıslı Mücahitlerden Barış Pınarı Harekatı'na destek

LEFKOŞA (AA) - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), Türk Mukavemet Teşkilatı (TMT) Mücahitler Derneği, Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla topladıkları yardımı, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı (KTBK) Tümgeneral Sezai Öztürk ve Türkiye'nin Lefkoşa...

Memleket ·

Kıbrıslı Mücahitlerden Barış Pınarı Harekatı'na destek

Memleket

Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği, şehitlerin ailelelerine yardım topladı

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri,Yılmaz Bora başkanlığındaki Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği yetkililerini kabul etti. Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği Başkanı Yılmaz Bora kabulde, Büyükelçisi Başçeri’ye Barış Pınarı Harekatı şehitlerinin aileleri için...

BRTK ·

Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği, şehitlerin ailelelerine yardım topladı

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin