25.05.2019

  • 23 yıldır aktarlık yapan Samet Önal, müşterilerin çoğunluğunun soğuk algınlığına karşı önlem için geldiğini ifade ederek, şifalı bitkilerin satışının diğer aylara oranla arttığını söyledi.

  • Bingöl'de soğuk havaların kendini hissettirmesiyle birlikte ortaya çıkan boğaz ağrısı, grip, soğuk algınlığı, nezle gibi hastalıklarda vatandaşlar, alternatif tıp olarak bilinen şifalı bitkileri de tercih ediyor.

  • Kentte havaların soğumasının ardından gribal hastalıklarda yaşanan artış nedeniyle, kendilerinin özel karışım çaylar yaptığını ve tercih edildiğini belirten Önal, 1995 yılından beri aktarcıyım.

  • Önlem amaçlı tercih ediliyor Hastalığa yakalanmadan önce vatandaşların bitkisel ürünlere başvurduğunu aktaran Önal, Bu sebepten dolayı bizleri tercih ediyorlar.

08/12/18 19:11

Kış mevsimi kendini gösterdi, altarnatif tıpa ilgi arttı

Türkiye genelinde olduğu gibi Bingöl'de de kış mevsiminin kendisini hissettirmeye başlamasıyla birlikte vatandaşlar aktarlara ilgi göstermeye başladı. Bingöl'de soğuk havaların kendini hissettirmesiyle birlikte ortaya çıkan boğaz ağrısı, grip, soğuk algınlığı, nezle gibi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin