19.04.2021

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bir iş yerinin önünde bağlı bulunan köpek, Pazartesi akşamı 3 kişi tarafından çalındı.

  • Olay anı güvenlik kamerasına yansırken polis, köpeği çalan kişilerin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

  • Operasyon Köpekleri Grup Amiri bu eğitimin, karşılaşabilecekleri her türlü duruma adapte olabilecekleri şekilde uygulandığını söylüyor.

  • Timleriyle birlikte hareket eden, önsezileriyle pek çok tehlikeyi fark edip uyaran bu köpeklerin bulundukları konuma gelmeleri için çok sıkı ve zorlu bir eğitimi tamamlamaları gerekiyor.

25/02/21 14:14

Köpeğin çalınma anı saniye saniye kameraya yansıdı

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bir iş yerinin önünde bağlı bulunan köpek, kimliği belirlenemeyen 3 kişi tarafından çalındı. Olay anı güvenlik kamerasına yansırken polis, köpeği çalan kişilerin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı. Edinilen bilgiye göre, Kütahya'nın...

Istanbulhaber ·

Özel harekatın kahraman can dostları

Özel Harekat Başkanlığı merkez teşkilatına bağlı olarak 1983’ten bu yana Ankara Gölbaşı’nda görev yapan Özel Harekat polislerinin, silah arkadaşlarının yanı sıra sırtlarını dayadıkları çok özel dostları da var. “Can dost” diye tarif ettikleri yol arkadaşları eğitimli köpekler....

TRT Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin