02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden Josef de Souza, futbolun saha içinde kalması halinde şampiyon olacaklarını söylerken, şampiyonluk durumunda kazanacağı primi ise ihtiyaç sahiplerine bağışlayacağını ifade etti.

  • Haftayı bay geçmenin takıma iyi geldiğini söyleyerek sözlerine başlayan Josef, Düzeltmemiz gereken konuları düzeltiyoruz, daha fazla çalışma imkanımız oldu.

  • Joker ben değilim, Necip Galatasaray derbisinde gol atmanın mutluluk verici olduğunu söyleyen Josef de Souza, Bir derbide daha gol atmak mutluluk verici.

  • Orta sahada herkesin şans bulduğuna dikkat çeken başarılı oyuncu, Hocamız değiştirerek oynatıyor, herkese şans veriyor.

23/02/21 12:20

Josef de Souza: “Futbol saha içinde kalırsa, şampiyon oluruz”

Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden Josef de Souza, futbolun saha içinde kalması halinde şampiyon olacaklarını söylerken, şampiyonluk durumunda kazanacağı primi ise ihtiyaç sahiplerine bağışlayacağını ifade etti. Süper Lig'in 27. haftasında Denizlispor'u konuk edecek olan Beşiktaş,...

Istanbulhaber ·

Josef de Souza: Futbol saha içinde kalırsa, şampiyon oluruz

Süper Lig’in 27. haftasında Denizlispor’u konuk edecek olan Beşiktaş, hazırlıklarını sürdürürken, siyah-beyazlıların bugün yaptığı antrenman öncesinde Brezilyalı oyuncu Josef de Souza, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Haftayı bay geçmenin takıma iyi geldiğini söyleyerek...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin