12.07.2020

  • AOSB ve Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi işbirliğinde gerçekleşen eğitimin ilk aşaması AOSB Bölge Müdürlüğü Ceyhan Salonu'nda gerçekleştirildi.

  • 'İşletmelerde başarı, düzenden gelir' Onur Yılmaz, yaptığı sunumda, dünyanın en disiplinli ülkelerinden biri olan Japonya'nın başarı sırlarından biri olan 5S Metodu'nun teorik bilgilerini aktardı.

  • Onur Yılmaz, 5S Metodu'nın, kaliteli ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturarak, bu ortamın devamlılığını sağlamak için geliştirilmiş bir teknik olduğunu dile getirdi.

  • 5S Metodu'nun yaşamın her alanında kullanılabileceğini kaydeden Yılmaz, Japonların başarı sırrını şu cümlelerle anlattı: 5S, beş aşamadan oluşan, adını Japonca beş kelimenin baş harflerinden alan bir organizasyon yöntemidir.

12/10/19 11:27

Japonların başarı sırrı 5S AOSB’de

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Müdürlüğü tarafından 2014 yılından bu yana, sanayicilere ve bölge çalışanlarına, çeşitli konularda eğitim vermek için kurulan AOSB Akademi'de bu kez Japonlar'ın disiplin sanatı olarak adlandırdığı "5S Metodu" eğitim konusu oldu. AOSB...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin