28.06.2022

  • Periyodik olarak yapılan temizliklerle atık suların taşması, sıcak havalarda yaşanabilecek koku sorunu, ızgaralarda atık birikmesi ve çevresel kirlilik gibi olumsuzlukların önüne geçilmesi amaçlanıyor.

  • Kazısız teknoloji ile hizmet kalitesi artıyor Altyapı sorunlarına çözüm getirmek için yenilikçi projelere imza atan İZSU, eskiyen kanal şebekelerini kazısız teknoloji ile yeniliyor.

  • İZSU, sıcak havaların gelmesiyle birlikte özellikle merkez ilçelerde hizmet veren atık su ve yağmur suyu hatlarının bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını hızlandırdı.

  • Kentin ana hatlarında eskiyen atık su kanallarını kazı gerektirmeyen ve trafiği etkilemeden yenileme imkanı sunan kazısız yöntemle rehabilitasyon uygulaması, borulardaki kırık ve çatlakların içeriden kaplanmasını sağlıyor.

19/05/22 14:32

İZSU’dan yoğun mesai

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, kent genelinde sürdürdüğü ızgara, kanal ve galeri mecra hatlarının temizlik çalışmalarına havaların ısınmasının ardından hız verdi. Periyodik olarak yapılan temizliklerle atık suların taşması, sıcak havalarda yaşanabilecek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin