22.04.2019

HABER ÖZETI

  • Dünyanın ve Türkiye'nin birçok noktasında gerçekleştirilen etkinliğin İzmir ayağı ise İnciraltı Kent Ormanı, Urla, Bornova ve Karşıyaka'nın bazı bölgelerinde yapıldı.

  • Sevimli bir köpeğin de çöp toplama çalışmalarına katkı yapması ilgi çekti.

  • Organizasyona katılanlara teşekkür eden JCI İzmir Etkinlik Direktörü Ayşegül Yağcı, atıkların 7,8 kilogramını sigara izmaritlerinin oluşturduğuna dikkat çekti.

  • 178 kilogram atık toplandı Engelliler ve velilerin de katılım sağladığı etkinlik kapsamında sadece İnciraltı Kent Ormanı'nda 15'i çocuk 136 kişi, toplam 178 kilogram atık topladı.

16/09/18 15:18

İzmir’i temizleyen ekibe sevimli köpekten yardım

Dünya Temizlik Günü kapsamında, hafta sonu İzmir'in birçok noktasında temizlik yapıldı. Sevimli bir köpeğin de çöp toplama çalışmalarına katkı yapması ilgi çekti. Organizasyon Estonya merkezli Let's Do It Vakfı'nın organizesinde, Türkiye'deki ana paydaşları Sivil Yaşam...

Istanbulhaber ·

İzmir'i Temizleyen Ekibe Sevimli Köpekten Yardım

IHA Dünya Temizlik Günü kapsamında, hafta sonu İzmir’in birçok noktasında temizlik yapıldı. Sevimli bir köpeğin de çöp toplama çalışmalarına katkı yapması ilgi çekti. Organizasyon Estonya merkezli Let’s Do It Vakfı’nın organizesinde, Türkiye’deki ana paydaşları Sivil Yaşam...

MİLLİYET HABER ·

İzmir'i Temizleyen Ekibe Sevimli Köpekten Yardım

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin