11.07.2020

HABER ÖZETI

  • Yıl Spor Salonu'nda düzenlenen Ege Üniversitesi Sağlıklı Yaşamın Geleceği Şurası'nda konuşan Topaloğlu, sağlık politikalarının geliştirilmesinde bu tür organizasyonların büyük öneminin bulunduğunu ifade etti.

  • Serkan Topaloğlu, Ege Üniversitesi; güçlü altyapısı, nitelikli akademisyenleri ile hem sağlık turizmi konusunda hem de Ar-Ge inovasyon alanında ülkemizin önemli üniversitelerinden birisi.

  • Yıl Spor Salonunda yapılan şuranın açılışına, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof.

  • Serkan Topaloğlu, Türkiye'nin sağlıkta hizmet ve altyapı bakımından iyi durumda olduğunu, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla ilaç ve tıbbi cihazlarda dışa bağımlılıktan kurtulmayı hedeflediklerini bildirdi.

22/11/19 13:48

İzmir’de "Sağlıklı Yaşamın Geleceği Şurası" yoğun katılımla başladı

Ege Üniversitesi (EÜ)'nde gerçekleştirilen Sağlıklı Yaşamın Geleceği Şurasının açılışında konuşan Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Serkan Topaloğlu, "Ege Üniversitesi; güçlü altyapısı, nitelikli akademisyenleri ile hem sağlık turizmi...

Istanbulhaber ·

Ege Üniversitesi Sağlıklı Yaşamın Geleceği Şurası

İZMİR (AA) - Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Serkan Topaloğlu, Türkiye'nin sağlıkta hizmet ve altyapı bakımından iyi durumda olduğunu, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla ilaç ve tıbbi cihazlarda dışa bağımlılıktan kurtulmayı hedeflediklerini...

Memleket ·

Ege Üniversitesi Sağlıklı Yaşamın Geleceği Şurası

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin