23.02.2020

HABER ÖZETI

  • Olay Pazartesi gecesi İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü uhdesindeki Reis Bey isimli kontrol botu ile balıkçı teknesi arasında yaşandı.

  • Sahil Güvenlik Komutanlığından destek istenilen operasyonda, balıkçı gemisi, kendisini durdurmaya çalışan Reis bey ve Sahil Güvenlik botlarının takibini engellemek amacıyla denize halat bıraktı.

  • Yapılan ilk gözlemde, kontrol amaçlı yaklaşılan balıkçı gemisine, üzerinde olmaması gereken gırgır ağ ve donanımı olduğu şüphesi ile dur uyarısında bulunuldu.

  • Sahil Güvenlik Botu bir süre pervanesine takılan halat yüzünden hareket edemezken, halattan kurtulunca balıkçı gemisine atlayan görevli personeli ile gemiyi zorla durdurdu.

19/01/20 11:16

İzmir'de ruhsata aykırı avcılık yapılan teknenin av aracına el konuldu

ANKARA (AA) - İzmir'de ruhsata aykırı avcılık yapıldığı tespit edilen balıkçı teknesinin av donanımına el konuldu. Tarım ve Orman Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sürdürülebilir balıkçılık esasları çerçevesinde kurallara...

Memleket ·

İzmir'de ruhsata aykırı avcılık yapılan teknenin av aracına el konuldu

Memleket

Ege Denizi’nde kovalamaca

Ege Denizi'nde balıkçı gemisi ile kontrol botu arasında filmleri aratmayan bir kovalamaca yaşandı. Olay Pazartesi gecesi İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü uhdesindeki Reis Bey isimli kontrol botu ile balıkçı teknesi arasında yaşandı. Kontrol botu rutin denetim görevini...

Memleket ·

Ege Denizi’nde kovalamaca

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin