27.10.2020

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, yangın, Karabağlar ilçesi Seyhan Mahallesi'nde polyester üretimi yapılan bir iş yerinin en üst katında çıktı.

  • Gökyüzüne yükselen dumanlar kilometrelerce uzaklıktan görülürken, ekiplerin yangını söndürmeçalışmaları sürüyor.

  • Durumun bildirilmesi üzerine 10'a yakın itfaiye aracı bölgeye sevk edildi.

  • Bölgeye giden polis ekipleri de, çevrede herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için geniş güvenlik önlemleri aldı.

17/10/20 15:21

İzmir'de korkutan yangın, dumanlar bir anda etrafı sardı

Mobilyacılar Sitesi’nde polyester üretilen bir iş yerinde saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye, çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Gökyüzüne yükselen dumanlar kilometrelerce uzaklıktan görülürken, ekiplerin yangını söndürme çalışmaları sürüyor. Kaynak:...

Yeniçağ Gazetesi ·

Polyester üretilen iş yerinde korkutan yangın: 4 kişi dumandan etkilendi

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, polyester üretilen bir iş yerinde çıkan yangın büyük paniğe yol açtı. Yangına 10'a yakın itfaiye aracı sevk edilirken, 4 kişi dumandan etkilendi. Edinilen bilgiye göre, yangın, Karabağlar ilçesi Seyhan Mahallesi'nde polyester üretimi yapılan...

Istanbulhaber ·

İzmir’in Karabağlar ilçesinde polyester üretilen bir iş yerinde büyük bir yangın çıktı. Mobilyacılar Sitesi’ndeki yangına 10’un üzerinde itfaiye aracı sevk edilirken, dumanlar kilometrelerce uzaklıktan görülüyor.

İzmir'in Karabağlar ilçesinde polyester üretilen bir iş yerinde büyük bir yangın çıktı. Mobilyacılar Sitesi'ndeki yangına 10'un üzerinde itfaiye aracı sevk edilirken, dumanlar kilometrelerce uzaklıktan görülüyor.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin