30.10.2020

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre yangın, Kazım Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı apartmanın bodrum katında bilinmeyen bir sebeple çıktı.

  • İkinci katta satılık daireye bakmaya gelen ve ev sahibiyle görüştükten sonra daireden ayrılan Mizan A. isimli şahıs, bodrum katındaki ağır koku ve dumanları fark ederek apartman sakinlerini uyardı.

  • Yavru kedilerin durumu iyi Yangın da bodrum katında bulunan malzemelerin bir bölümü yanarak kullanılmaz hale gelirken, bodrum katında yeni doğmuş 5 kedi yavrusu ise itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

  • Haber verilmesi üzerin olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yarım saatlik çalışma sonunda yangını büyümeden söndürdü.

22/09/20 00:05

İzmir’de alevlerin arasında kalan 5 yavru kedi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı

Edinilen bilgiye göre yangın, Kazım Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı apartmanın bodrum katında bilinmeyen bir sebeple çıktı. İkinci katta satılık daireye bakmaya gelen ve ev sahibiyle görüştükten sonra daireden ayrılan Mizan A. isimli şahıs, bodrum katındaki...

Türkiye Gazetesi ·

İzmir’de alevlerin arasında kalan 5 yavru kedi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı

İzmir'in Aliağa ilçesinde, bir apartmanın bodrum katında yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerince kısa sürede söndürülürken, alevlerin arasında kalan 5 yavru kedi ekipler tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre yangın, Kazım Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde bulunan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin