09.07.2020

  • Başkan Tunç Soyer toplantıda İzmir turizminin yol haritasını açıklarken İzmir Vakfı'nın koordinasyonu, belediyemiz ve İZKA'nın desteğiyle tamamladığımız İzmir'in yeni turizm ve tanıtım stratejisiyle İzmir turizminin anayasasını yazdık.

  • İzmir ve Midilli Adası arasında feribot seferleri başlıyor İzmir ile Midilli arasındaki feribot seferlerine de değinen Başkan Soyer, Şu an için seferlerin 24 Temmuz'da başlaması planlanıyor ama değişiklik olabilir.

  • İki büyük festival yapılacak İzmir'de Deniz Festivali ve Sokak Festivali olmak üzere iki festivalin daha düzenleneceğini belirten Başkan Soyer, Agora kazı alanı hakkında da konuştu.

  • İzmir'e gelen herkes ve İzmirliler bu mobil uygulama sayesinde, her bir alan hakkında detaylı bilgilere kolayca erişebilecek.

06/06/20 14:41

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer: “İzmir turizminin anayasasını yazdık”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğinin çevrim içi "Yeni Normalleşme Sürecinde İzmir Turizmi" toplantısında İzmir turizminin yeni yol haritasını açıkladı. Turizm faaliyetlerini tüm yıla yayacaklarını söyleyen Soyer, "İzmir turizminin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin