20.09.2020

HABER ÖZETI

  • Bir otelde düzenlenen basın toplantısında konuşan İl Başkanı Tandoğan, istifanın gerekçesini ise İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur olarak gösterdi.

  • Aylin Cesur, ülke gündemini şehit cenazesinde yaşanan skandalla uzun süre meşgul etmiş, Dinar'da yaşanan olayın Isparta İl Teşkilatının kendisine komplo kurduğunu söyleyecek kadar ileri gitmiştir.

  • Asıl olanın teşkilatlar olduğuna vurgu yapan Tandoğan, şöyle konuştu: Teşkilatları yok sayanlar ve partimize kayyum ataması talebinde bulunanlarla yol yürüyemeyiz.

  • Burdur'daki Salda Gölü ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, siyasi nezaketten uzaklaşmış, hem Ispartamız adına hem de mensubu bulunduğum İYİ Parti adına halkımızda olumsuz sonuçlar doğurmuştur.

29/07/20 19:14

İYİ Parti Isparta İl Başkanı ve 7 ilçe başkanı istifa etti

İYİ Parti Isparta İl Başkanı Fazlı Özgür Tandoğan, il yönetim kurulu üyeleri, il genel meclisi üyeleri, Isparta İlçe Belediye Meclis üyeleri, 7 ilçe başkanı ve yönetimleriyle partideki tüm görevlerinden istifa ettiklerini söyledi. Tandoğan, bir otelde düzenlediği basın...

Memurlar ·

İYİ Parti Isparta İl Başkanı ve 7 ilçe başkanı istifa etti

Memurlar

Isparta İYİ Parti’de toplu istifa

İYİ Parti Isparta İl Başkanı ve 7 ilçe başkanı, yönetim kurullarıyla birlikte görevlerinden toplu olarak istifa etti. İl Başkanı Özgür Tandoğan, bu süreçte yaklaşık 500 üyenin partiden istifa ettiğini belirterek, istifa gerekçesini İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin