06.04.2020

  • İYİ Parti İl Başkanlığındaki toplantıda Balıkesir milletvekili İsmail Ok'un partiden istifasını değerlendiren Meral Akşener, Ben kişisel olarak istifanın tek taraflı bir irade beyanı olduğuna inanırım.

  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener parti binasını ziyaretinde İl Başkanı Nedim Tuna'ya İYİ Parti logolu plaket armağan ederken İl Başkanı Nedim Tuna da Meral Akşener'e Balıkesir Pullusu tablosu hediye etti.

  • Akşener yarın Kepsut, Balya, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerini, ziyaretinin son gününde ise Susurluk, Manyas, Gönen, Bandırma ve Erdek ilçelerini ziyaret edecek.

  • Bazen sabretmek gerek Basın mensuplarının İsmail Ok'un partiden ayrılırken yaptığı suçlamaları sorması üzerine Akşener, Bazen sabretmek gerekir.

26/02/20 17:25

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Balıkesir’de

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Balıkesir'e geldi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Balıkesir'de ilk ilçe ziyaretini Sındırgı'ya yaptı, daha sonra İl Başkanlığında basın açıklaması yaptı. İYİ Parti İl Başkanlığındaki toplantıda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin