17.04.2021

HABER ÖZETI

  • İTO Başkanı Şekib Avdagiç, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1 Mart'tan itibaren kriterleri yerine getiren illerimizde beklentileri karşılayan adımlar atılacaktır açıklamasından memnuniyet duyduklarını söyledi.

  • Dün Halkbank ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) arasında imzalanan anlaşma ile seyahat acentelerine 100 bin liraya kadar nakit işletme kredisi sunulmasını da memnuniyetle karşılıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

  • Kademeli normalleşmenin, sağlık tedbirleri de ihmal edilmeden İstanbul'dan başlaması pandemi hasarının telafisi için ülkemize kazanç olur”.

  • Avdagiç, “Kapalı durumdaki üyelerimizin yanı sıra kapalı gibi olan, iş yapamayan işletmelerimiz de var.

25/02/21 15:52

İTO'dan 1 Mart'ta 'Kademeli normalleşme İstanbul'dan başlasın' önerisi

İstanbul Ticaret Odası (İTO), 1 Mart'ta ''Kademeli normalleşme İstanbul'dan başlasın'' önerisinde bulundu. İTO Başkanı Şekib Avdagiç, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "1 Mart'tan itibaren kriterleri yerine getiren illerimizde beklentileri...

Türkiye Gazetesi ·

İTO’dan 1 Mart’ta “Kademeli normalleşme İstanbul’dan başlasın” önerisi

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, "İstanbul'da restoran ve kafelerin de dahil olduğu hizmetler sektörüne verilecek en büyük teşvik, 1 Mart'ta kademeli normalleşmeye geçmek olacaktır" dedi. İstanbul Ticaret Odası (İTO), 1 Mart'ta "Kademeli normalleşme İstanbul'dan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin