25.05.2019

HABER ÖZETI

  • MADRİD (AA) - Aşırı sağcı Lig Partisinin lideri Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini, batışa geçen Avrupa'nın küreselleşme adına kaybedilen ruhu yeniden canlandırması gerektiğini söyledi.

  • Lig Partisi, başkent Roma'daki Halk Meydanı'nda, İlk önce İtalyanlar, İtalya yeniden başını kaldır sloganıyla gösteri düzenledi.

  • Salvini, Avrupa Birliği Komisyonu ile İtalya arasında tartışmalara neden olan 2019 yılı devlet bütçesinde İtalyanlar için yeni vergiler olmayacağını da söyledi.

  • Salvini, istihdam, saygı ve ilericiliğe dayalı yeni bir Avrupa kurmak istediklerini vurgulayarak, Avrupa'da olanları gördükten sonra anlaşmalarda yazılan istihdam ve ekonomik büyüme nasıl garanti edilebilir?

08/12/18 19:54

İtalya sağı 'İlk önce İtalyanlar' sloganıyla meydana indi

Aşırı sağcı Lig Partisinin lideri Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini, "Batışa geçen Avrupa'nın küreselleşme adına kaybedilen ruhu yeniden canlandırması gerektiğini" söyledi. İtalya'da hazirandan bu yana sistem karşıtı 5 Yıldız Hareketi ile koalisyon...

TRT Haber ·

İtalya sağı 'İlk önce İtalyanlar' sloganıyla meydana indi

TRT Haber

İtalya sağı "İlk önce İtalyanlar" sloganıyla meydana indi

MADRİD (AA) - Aşırı sağcı Lig Partisinin lideri Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini, "batışa geçen Avrupa'nın küreselleşme adına kaybedilen ruhu yeniden canlandırması gerektiğini" söyledi. Lig Partisi, başkent Roma'daki Halk Meydanı'nda, "İlk önce İtalyanlar,...

Memleket ·

İtalya sağı "İlk önce İtalyanlar" sloganıyla meydana indi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin