28.05.2020

HABER ÖZETI

  • - Haftalarca evde kalmamız gerekecek Sivil Savunma Genel Müdürü Angelo Borrelli de katıldığı radyo programında, ülkede 13 Nisan'a kadar uzatılan sıkı karantina tedbirlerine ilişkin, Paskalya'da evdeyiz.

  • Öte yandan, İtalyan basınında yer alan haberlere göre, ülkede şu ana kadar 10 bini aşkın sağlık çalışanına Covid-19 bulaştı.

  • Brusaferro, ülkede virüsün dolaşmadığı alan kalmadığını, sadece bazı yerlerde bunun daha yoğun, bazı yerlerde ise daha seyrek olduğunu söyledi.

  • Sonrasında yani 1 Mayıs'ta da evde mi olacağız?şeklindeki soruya, Evet, bunun tam olarak böyle olduğuna inanıyorum.

03/04/20 19:45

İtalya'da koronavirüs vakalarındaki düşüş eğilimi teyit edildi

İtalya'da 6 haftadır devam eden ve 13 bin 915 kişinin hayatını kaybettiği "koronavirüs acil durumu"na ilişkin son detayları paylaşan Brusaferro, "Pozitif vakalarda bir düşüş trendi söz konusu. Son haftalardaki veriler de bunu onaylıyor." dedi. Brusaferro, ülkede virüsün...

Türkiye Gazetesi ·

İtalya'da koronavirüs vakaları düşüşe geçti

İtalya Yüksek Sağlık Enstitüsü Başkanı Silvio Brusaferro, ülkede 6 haftadır süren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında yeni vaka sayısındaki düşüş eğiliminin teyit edildiğini açıkladı. İtalya'da 6 haftadır devam eden ve 13 bin 915 kişinin hayatını kaybettiği "koronavirüs...

Memurlar ·

İtalya'da koronavirüs vakaları düşüşe geçti

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin