25.05.2020

HABER ÖZETI

  • İtalyan basınına yansıyan bilgilere göre, Başbakan Conte'nin yakın korumalığını yapan ve geçen ay ortasında Kovid-19 teşhisi konulan 52 yaşındaki Giorgio Guastamacchia, bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

  • Korona virüsten en fazla can kaybının yaşandığı ülke olan İtalya'da ölümler devam ediyor.

  • Ülkede 6 haftadır devam eden ve şu ana kadar 14 bin 681 kişinin yaşamını yitirmesine yol açan Kovid-19 salgını nedeniyle kayıplar devam ediyor.

  • İki çocuk babası olan koruma memurunun tedavisi için görevden ayrılmadan önce Başbakan Conte ile yakın teması bulunmadığı ve Başbakan'ın seyahatlerine eşlik etmediği bilgisi paylaşıldı.

04/04/20 22:33

İtalya'da korona virüs ölümleri devam ediyor

Korona virüs, İtalya'da can almaya devam ediyor. Korona virüsten en fazla can kaybının yaşandığı ülke olan İtalya'da ölümler devam ediyor. İtalya'da son 24 saatte 681 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle ölenlerin sayısı 15 bin 362 oldu. Ülkede son bir günde 4 bin 805 vaka...

Yeniçağ Gazetesi ·

İtalya'da Başbakanı'nın yakın koruması hayatını kaybetti

İtalya'da Başbakan Giuseppe Conte'nin yakın korumalığını yapan polis memuru, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybetti. Ülkede 6 haftadır devam eden ve şu ana kadar 14 bin 681 kişinin yaşamını yitirmesine yol açan Kovid-19 salgını nedeniyle kayıplar devam...

Memurlar ·

İtalya'da Başbakanı'nın yakın koruması hayatını kaybetti

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin