30.06.2022

HABER ÖZETI

  • Sultanbeyli Belediyesi tarafından 2012 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali bu yıl 9.kez edebiyatseverlerle buluşacak.

  • Bu yıl 9'uncusu düzenlenecek olan festival, 25-28 Mayıs tarihleri arasında yine Türkiye'den ve farklı coğrafyalardan önemli şairlere ev sahipliği yapacak.

  • Açılış konseri Dilek & Derya Türkan'dan Festival, 25 Mayıs Çarşamba günü Küçüksu Kasrı'nda Dilek & Derya Türkan konseriyle başlayacak.

  • Şiirin ve Şehrin Kapısı: Kale'den Şehre temasıyla gerçekleştireceğimiz büyük organizasyonumuz çerçevesinde birbirinden değerli şairleri ağırlayacağımız, öğrencilerimizle buluşturacağımız için oldukça memnunuz.

20/05/22 22:35

İstanbulensis Şiir Festivali başlıyor

Sultanbeyli Belediyesi tarafından 2012 yılından bu yana düzenlenen "Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali" bu yıl 9. kez edebiyatseverlerle buluşacak.

Son haberler ·

9. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali başlıyor

2012 yılından itibaren Sultanbeyli Belediyesi tarafından her yıl belli bir temayla düzenlenen Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali başlıyor. Bu yıl 9'uncusu düzenlenecek olan festival, 25-28 Mayıs tarihleri arasında yine Türkiye'den ve farklı coğrafyalardan önemli şairlere...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin