06.06.2020

  • PASAPORT KONTROLÜ apılan çalışma sonucunda Sao Paulo’dan İstanbul’a, farklı günlerde gelecek olan uçaklarda seyahat eden Şili ve Hollanda uyruklu iki şahıs, şüpheli olarak değerlendirilip takibe alındı.

  • İlk olayda, uçağın yanaşacağı körükte önlem alan NarkoKim ekiplerince uçak kapısında yapılan pasaport kontrolünde, Şili uyruklu şahıs tespit edilerek, beraberinde bulunan çantalar arandı.

  • kinci olayda ise Hollanda uyruklu yolcunun bagajlarında yapılan aramada, yolcu valizinde taban kısmına özel olarak yapılmış gizli bölme tespit edildi.

  • PİYASA DEĞERLERİ 4 MİLYON LİRA Her iki olayda piyasa değeri yaklaşık 4 milyon lira olan 13 kilogram 29 gram kokaine el konulurken, olaylara ilişkin yürütülen soruşturmalara devam ediliyor.

22/09/19 12:05

İstanbul Havalimanı'nda 13 kilo kokain bulundu

İstanbul Havalimanı Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince yürütülen uyuşturucu kaçakçılığı ile mücadele faaliyetleri kapsamında, İstihbarat Bilgi Sistemi ve Varış Öncesi Yolcu Bildirim Sistemi üzerinden hava yoluyla seyahat eden yolculara ilişkin...

En Son Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin