12.07.2020

HABER ÖZETI

  • İstanbul Havalimanı işletmecisi ile havalimanında yer alan işletmeler dev taşınma sonrası personel sayılarını hızla artırıyor.

  • Büyük ve küçük ölçekli işletmeler yolcu sayısı arttıkça yeni personele ihtiyaç duyarken işletmeler personel alım ilanlarına çıkıyor.

  • Benzeri mağduriyetlerin yaşanmaması adına, İstanbul Havalimanı'nda çalışma niyetinde olan tüm adaylara, bu gibi dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olmaları açıklamada istendi.

  • En çok aranan personellerin başında ise mağazalar ile yiyecek içecek hizmetleriyle ilgili geliyor.

12/08/19 20:55

İstanbul Havalimanı'na yönelik işçi alım ilanlarına dikkat!

İstanbul Havalimanı'ndan personel alım ilanlarıyla ilgili önemli uyarı geldi. İGA Havalimanı İşletmesi A,Ş, isimlerini kullanarak yayınlanan asılsız iş ilanları ile iş arayışı içinde bulunan adayları dolandırmaya yönelik girişimlerden haberdar olunanlar hakkında yetkili...

Memurlar ·

İstanbul Havalimanı'na yönelik işçi alım ilanlarına dikkat!

Memurlar

İstanbul Havalimanı'ndan 'iş vaadiyle dolandırıcılık' uyarısı

İstanbul Havalimanı işletmecisi ile havalimanında yer alan işletmeler dev taşınma sonrası personel sayılarını hızla artırıyor. İstanbul Havalimanı başlangıçta 100 bin kişiye, tüm etapları tamamlandığında ise 225 bin kişiye istihdam olanacağı sağlayacak. Büyük ve küçük ölçekli...

Karar ·

İstanbul Havalimanı'ndan 'iş vaadiyle dolandırıcılık' uyarısı

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin