25.10.2020

HABER ÖZETI

  • Ancak İl Müdürü Yılmaz ve çocuklarda koronavirüs tedbirleri kapsamında maske bulunmaması ve sosyal mesafeye dikkat etmemeleri, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu'nun dikkatinden kaçmadı.

  • ali Seymenoğlu, bu fotoğrafın altına yazdığı yorumda, Yılmaz'a koronavirüs vakalarının arttığı bugünlerde örnek olması gerekirken, maske takmamasının kötü örnek oluşturduğunu söyledi.

  • Fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Yılmaz, Senirkent ilçemizde yapılan sınavdan dönerken yolda, mülteci olarak ülkemizde misafir olan mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarıyla karşılaştık.

  • Yılmaz'ın sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa yorumda bulunan Vali Seymenoğlu, Müdür bey, çocukları sevindirmek onlarla bir arada olmak dünya da yapılabilecek en güzel işlerden bir tanesidir.

21/09/20 14:26

Isparta Valisi Seymenoğlu’ndan Milli Eğitim Müdürü Yılmaz’a maske ve sosyal mesafe uyarısı

Isparta'da mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarıyla çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, sosyal mesafe ve maske kuralına uymayınca Vali Ömer Seymenoğlu'nun tepkisiyle karşılaştı. Vali Seymenoğlu, Yılmaz'ın sosyal medya paylaşımının...

Istanbulhaber ·

Vali, maske takmayan il milli eğitim müdürünü uyardı

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, sosyal medya hesabından, mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarıyla çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Ancak İl Müdürü Yılmaz ve çocuklarda koronavirüs tedbirleri kapsamında maske bulunmaması ve sosyal mesafeye dikkat etmemeleri, Isparta...

Memurlar ·

Vali, maske takmayan il milli eğitim müdürünü uyardı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin