11.04.2021

HABER ÖZETI

  • Vali Ömer Seymenoğlu, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ile birlikte kafe ve restoranlardaki denetimlere de katıldı.

  • Sağlık Bakanlığı'nın kontrollü normalleşme süreciyle ilgili yayımladığı haritada sarı renk ile orta riskli şehirler arasında yer Isparta'da kısıtlamalar esnetildi.

  • Denetimlerde Vali Seymenoğlu, esnaf ve çalışanlardan başta maske, mesafe, temizlik konularından ödün vermemeleri ve edinilen kazanımların kaybedilmemesi için salgınla mücadeleye olan desteklerinin devam etmesini istedi.

  • Tedbirlere uymazsak mavi kategoriye inmemiz mümkün değil Isparta'nın maske zorunluluğu getiren ilk illerden bir tanesi olduğunu belirten Vali Seymenoğlu, 25 Mart'tan itibaren yaklaşık 1 yıldır Isparta'da maskeyi takıyoruz.

06/03/21 14:57

Isparta Valisi Seymenoğlu, denetimlere katıldı

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, kontrollü normalleşme sürecin kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırıldığı ilk hafta sonunda kafe ve restoranlardaki denetimlere katılarak, polis uygulama noktasında sürücülere tedbirler konusunda tavsiyelerde bulundu. Isparta'da kontrollü...

Istanbulhaber ·

Isparta Valisi Seymenoğlu ‘az da olsa vaka artışı var’ diyerek uyarıda bulundu

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Covid-19 haritasında sarı renk ile orta riskli şehirler arasında yer alan kentin hedefinde mavi kategori olduğunu ancak son birkaç gündür ilde az da olsa vaka artışı yaşandığını söyledi. Vali Seymenoğlu, "En büyük riskimiz akşamları akraba,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin