10.04.2021

  • Daha önceleri küçük bir alanda sağlık hizmeti sunan belediye, Başkan Başdeğirmen'in göreve gelmesiyle birlikte hem fiziki olarak alanını genişletti, hem de verdiği hizmetin kalitesini ve sayısını arttırdı.

  • Bu kapsamda sağlık hizmetlerinden, yaşlı ve engellilere evde bakım hizmetlerine, hasta nakillerinden, felçli yatalak hastalara elektrikli yatak teminine kadar çok sayıda hizmet vatandaşa ücretsiz olarak sunuluyor.

  • Şehrimizde şehir hastanemizin olması, ihtisas hastanelerimizin bulunması ve çevre illerimize dahi hizmet etmemiz bizleri gururlandırıyor dedi.

  • Engelli vatandaşlarımızın ihtiyacın karşılıyoruz Engelli hastalarımızı ve engelli vatandaşlarımızı taşıyacak bir aracımız yoktu, dört engelli vatandaşımıza aynı anda hizmet verebilecek ve beş refakatçısını taşıyabilecek bir araç yaptırdık.

08/03/21 14:20

Isparta Belediyesi çok sayıda sağlık hizmetini ücretsiz sunuyor

Isparta Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünün verdiği hizmetin kalitesi ve sayısı arttırıldı. Bu kapsamda sağlık hizmetlerinden, yaşlı ve engellilere evde bakım hizmetlerine, hasta nakillerinden, felçli yatalak hastalara elektrikli yatak teminine kadar çok sayıda hizmet...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin