17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Sayehuş haricinde Konh, Dejgan ve Çah Ahmed bölgelerinde de ciddi hasarlar olduğu aktarıldı.

  • Depremde ilk belirlemelere göre 3 kişinin hayatını kaybettiği, 19 kişinin yaralandığı bildirildi.

  • Fars Haber Ajansı ayrıca, güvenliğin sağlanması için Hürmüzgan'ın depremden etkilenen bölgelerine Devrim Muhafızları ve ona bağlı Besic kuvvetlerinin gönderildiğini aktardı.

  • Yardım ekiplerinin bölgede konuşlandırıldığını söyleyen Halidi, Tüm yardım ekipleri deprem bölgesine gönderildi ve halka yardım için çalışıyorlar açıklamasında bulundu.

02/07/22 16:13

İran'daki depremde can kaybı yükseldi

İran'ın güneyindeki Hürmüzgan eyaletinde gece peş peşe meydana gelen, büyüklüğü 6’nın üstündeki üç depremde 5 kişinin hayatını kaybettiği, 84 kişinin yaralandığı bildirildi.

Son haberler ·

İran art arda 3 deprem ile sarsıldı

İran'ın yarı resmi Fars Haber Ajansına göre, merkez üssü Hürmüzgan eyaletine bağlı Bender Hemir ve Bender Lenge şehirleri çevresindeki deprem, yerel saatle 02.02'de kaydedildi. Depremde ilk belirlemelere göre 3 kişinin hayatını kaybettiği, 19 kişinin yaralandığı bildirildi. Hürmüzgan...

Istanbulhaber ·

İran’da 3 büyük deprem: 5 ölü, 44 yaralı

İran'ın Hürmüzgan eyaletinde art arda meydana gelen 6.3, 6.1 ve 6.1 büyüklüğündeki depremlerde 5 kişi hayatını kaybetti, 44 kişi yaralandı. İran'ın güneyinde bulunan Hürmüzgan eyaletine bağlı Bender Hemir ve Bender Lenge şehirlerinde yerel saatle 02.02, 03.54 ve 03.55'te...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin