03.08.2020

HABER ÖZETI

  • Maskesiz olan, işe gelmemiş sayılacak Memurların, çalıştıkları daireleremaskesiz gelmeleri halindeişe gelmemiş kabul edileceklerini vurgulayanRuhani,İdari hizmetlerden, bankacılık ve taşımacılıktan da ancaksağlık kurallarına bağlı kalmak ve maske takmak şartıyla istifade edilebilecekdiye konuştu.

  • Kısıtlama kararlarınıneyaletlerdeki Korona virüsle Mücadele Merkezleri tarafından alınıp uygulanacağını dile getiren Ruhani, yerel yetkililerin gerek duymaları halinde güvenlik güçlerinden de yardım alabileceğini kaydetti.

  • Ruhani, kısıtlamaların hiçbirinin kalıcı olmadığını ve bölgelerdeki vaka artış oranlarına göre değişikliklere gidilebileceğini sözlerine ekledi.

  • Ruhani, maske takma kültürünün halk arasında yaygınlaştırılması gerektiğini anlattı.

04/07/20 17:18

İran'da maske yarından itibaren zorunlu olacak

Ruhani, başkent Tahran'da düzenlenen Koronavirüsle Ulusal Mücadele Kurulu toplantısında, İran'da açık alanlar ve genel mekanlarda maske takmanın yarından itibaren 2 hafta süreyle zorunlu olacağını söyledi. "Tüm kurumlarda, özellikle de devlet dairelerinde maske takılması...

Türkiye Gazetesi ·

İran'da yarından itibaren maske takmak zorunlu olacak

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, başkent Tahran'da düzenlenen Korona virüsle Ulusal Mücadele Kurulu toplantısında, İran'da açık alanlar ve genel mekanlarda maske takmanın yarından itibaren iki hafta süreyle zorunlu olacağını söyledi. "Tüm kurumlarda, özellikle de devlet...

Yeniçağ Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin