30.09.2020

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgilere göre, aldığı bir ihbarı değerlendiren Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kent merkezinde cep telefonu satışı ypan bir iş yerine baskın düzenledi.

  • Baskında Irak ve Suriye'den kaçak yollarla getirildiği öne sürülen 19 adet cep telefonu, 6 adet tablet ve 3 adet televizyon ele geçirildi.

  • İş yerinde yapılan aramalarda piyasa değeri yaklaşık 2 milyon TL olan 695 adet akıllı cep telefonu, 680 adet şarj başlığı, 540 adet şarj kablosu, 90 adet kulaklık ele geçirildi.

13/08/20 12:15

Irak ve Suriye’den kaçak getirilen televizyon ve telefonları jandarma yakaladı

Afyonkarahisar'da jandarma tarafından kaçak cep telefonu ve elektronik eşya satan bir iş yerine yönelik yapılan operasyonda Irak ve Suriye'den kaçak yollarla getirildiği tespit edilen cep telefonu, tablet ve televizyon ele geçirildi. Operasyon kent merkezinde yapıldı. Edinilen...

Istanbulhaber ·

Güngören’de kaçak cep telefonu operasyonu

İstanbul polisi, Güngören'de kaçak cep telefonu satıldığı belirtilen iş yerine operasyon düzenledi. Baskında piyasa değeri yaklaşık 2 milyon TL olan 695 cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları ele geçirildi. Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir iş yerinde kaçak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin