25.01.2021

HABER ÖZETI

  • İşçiler, burada hazır bulunan 27 adet otobüs ile sosyal mesafe kurallarına uyarak otobüslere bindirilip 14 günlük karantinaya alınmak üzere Afyonkarahisar'a getirildi.

  • “Reisimiz, bizi de yurtdışında bırakmadı Allah razı olsun” Kayserili Ersin Çoban isimli geç, “Allah devletimize zeval vermesin, Allah razı olsun.

  • Daha sonra kendilerine ayrılan odalara yerleştirilen Irak'tan yurda dönün inşaat işçileri, bu çalışmadan oldukça menün olduklarını belirttiler.

  • “14 gün karantinadayız, ailelerimiz beklesinler sağlığımız için” Ailelerinin sağlık için kendilerini beklemelerini isteyen Vakkas Sevim isimli başka bir işçi ise “Devletimiz sağ olsun var olsun.

08/04/20 06:44

Irak'tan Türkiye'ye getirilen işçiler karantinaya alındı

Korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle memleketlerine dönemeyen Irak'ta çalışan 547 Türk vatandaşı inşaat işçisi, özel bir uçak ile Ankara'ya ardından da otobüslerle Afyonkarahisar'daki Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait kız öğrenci yurdunda karantina altın alındı. Irak'tan...

Memurlar ·

Irak'tan Türkiye'ye getirilen işçiler karantinaya alındı

Memurlar

Irak'tan Türkiye'ye getirilen 547 işçi karantinaya alındı

Irak’tan yurda dönüş çalışmaları kapsamında Korona virüs nedeniyle evlerine dönemeyen Irak’ın Basra kentinde bulunan 280 vatandaş ile Bağdat’ta bulunan 267 kişi akşam saatlerinde Türk Hava Yollarına ait özel bir uçakla Ankara’ya getirildi. İşçiler, burada hazır bulunan 27...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin