23.02.2020

HABER ÖZETI

  • Irak'ta yerel bir radyoya konuşan Irak meclisinde güvenlik ve savunma komisyonu üyesi milletvekiliAzzavi, Haşdi Şabi'ye ait cephanelikte meydana gelen patlamaların nedenini araştırmakla görevlendirilen komisyonların çalışmalarını tamamladığını belirtti.

  • DİYALA (AA) - Irak'ta Haşdi Şabi güçleri, ülkenin doğusundaki Diyala ilinde keşif yapan bir insansız hava aracını (İHA) düşürdü.

  • AZERBAYCAN ÜZERİNDEN IRAK'A GİRMİŞLER Haşdi Şabi'nin mühimmat deposunun bulunduğu Şuheda, Eşref, Sakr, Beled ve Kaim'deki üslerine 19 Temmuz-25 Ağustos'ta hava saldırıları düzenlenmişti.

  • Şemri, Diyala'nın merkezi Bakuba'nın doğusundaki Kenan bölgesinde düşürülen İHA'nın, kime ait olduğunun belirlenmesi için soruşturma başlatıldığını aktardı.

12/09/19 13:14

Irak'tan "Haşdi Şabi'ye İsrail SİHA'ları saldırdı" açıklaması

Irak'ta yerel bir radyoya konuşan Irak meclisinde güvenlik ve savunma komisyonu üyesi milletvekili Azzavi, Haşdi Şabi'ye ait cephanelikte meydana gelen patlamaların nedenini araştırmakla görevlendirilen komisyonların çalışmalarını tamamladığını belirtti. Patlamaların hava...

Karar ·

Irak'tan "Haşdi Şabi'ye İsrail SİHA'ları saldırdı" açıklaması

Karar

Irak'ta Haşdi Şabi güçleri, İHA düşürdü

DİYALA (AA) - Irak'ta Haşdi Şabi güçleri, ülkenin doğusundaki Diyala ilinde keşif yapan bir insansız hava aracını (İHA) düşürdü. Irak emniyetinden Yüzbaşı Habib eş-Şemri AA muhabirine yaptığı açıklamada, Haşdi Şabi güçlerinin, biri orduya ait olmak üzere bazı askeri noktalarda...

Memleket ·

Irak'ta Haşdi Şabi güçleri, İHA düşürdü

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin