21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar’ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar’ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar’la bağlarını kopardığını açıkladı.

  • Polat Yağcı’nın paylaşımı şöyle: Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar’ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk.

  • Saygılarımızla… ntizar ve Sinem Gedik’in sosyal ortaya çıkan videosu sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

  • Bu arada sosyal medyada Gedik ile İntizar’ın yakınlaştıklarını gösteren bir video da dolaşıma sokuldu.

14/07/18 13:45

Sinem Gedik'ten ilk açıklama geldi...

9 senelik eşi Sinem Gedik’ten geçtiğimiz sene boşanan ve hemen akabinde Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan Mustafa Ceceli’nin eski eşinden ayrılma nedeni ortaya çıktı. Ceceli, oğlunun velayetini almak için mahkemeye sunduğu bilgilerde Gedik’in şarkıcı İntizar ile ilişki...

Gerçek Gündem ·

Sinem Gedik'ten ilk açıklama geldi...

Gerçek Gündem

İNTİZAR’IN YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA!

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar’ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar’ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar’la bağlarını kopardığını açıkladı. Polat Yağcı’nın paylaşımı...

Ayakli Gazete ·

İNTİZAR’IN YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA!

Ayakli Gazete

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin