31.10.2020

HABER ÖZETI

  • Yarışma öncesi açıklamalarda bulunan Bakan Yardımcısı Kacır, TEKNOFEST'in ilk defa İstanbul dışında Gaziantep'te yapıldığını hatırlattı.

  • Alleben Göleti'ndeki yarış alanında yarışmacı takımlarını ziyaret eden Kacır ile Bayraktar, öğrencilerle sohbet etti, projeleri hakkında bilgi aldı.

  • Anadolu şehri olan Gaziantep'in TEKNOFEST'e heyecan kattığını ifade eden Kacır, yarışmaya katılan tüm öğrencilere kalpten inandıklarını belirtti.

  • Bu nedenle başta T3 Vakfı'ndan Haluk bey, Selçuk bey ve Ömer beye, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır'a, yereldeki paydaşlara herkese teşekkür etmek gerek.

19/09/20 18:54

İnsansız hava araçları Gaziantep semalarında yarıştı

Geleceği değiştirecek insansız hava araçları (İHA) için TÜBİTAK yürütücülüğünde düzenlenen İHA Yarışması, Gaziantep Alleben Göleti'nde yapıldı. Yarışma heyecanlı anlara sahne oldu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve 2019'da ziyaretçi rekorları kıran dünyanın en büyük havacılık,...

Istanbulhaber ·

TEKNOFEST kapsamında İHA yarışları düzenlendi

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ile T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı, TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Anadolu Ajansının (AA) "Global İletişim Ortağı" olduğu Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST kapsamında düzenlenen insansız hava...

Memurlar ·

TEKNOFEST kapsamında İHA yarışları düzenlendi

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin