13.08.2020

  • İnsani Yardım Atölyesi, insani yardım sahasındaki temel bilgileri verme ve bu sahada faaliyet gösteren kişi ve kurumları tanıtma amacıyla eğitimlere başlıyor.

  • - Başarılı öğrencilerin istihdamı hedefleniyor Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ihtiyaç duyulan her yerde profesyonel insani yardım ekipleri oluşturmak istediklerini belirtti.

  • Saha çalışmaları, raporlamalar ve müzakereler sonucunda verilecek olan sertifika ile katılımcılar insani yardım kuruluşlarında gönüllü veya profesyonel olarak çalışma fırsatı bulabilecek.

  • Katılımcıların çeşitli kurumlarda istihdam edileceğine dikkati çeken Öztekin, Başarılı olan öğrencilerimizin istihdamını da hedeflediğimiz bu proje ile gençlerimizin iyilik kervanında her zaman yer almalarını önemsiyoruz.

23/11/19 13:42

"İnsani Yardım Atölyesi" gönüllülere saha eğitimi verecek

İSTANBUL (AA) - Türk Kızılayı Kağıthane Şubesi ve Kağıthane Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen İnsani Yardım Atölyesi, yardım kuruluşlarında profesyonel olarak çalışmak ya da insani yardım alanında hizmet vermek isteyenlere yönelik sahada eğitim verecek. İnsani Yardım...

Memleket ·

"İnsani Yardım Atölyesi" gönüllülere saha eğitimi verecek

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin