19.02.2019

HABER ÖZETI

  • İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 5. birleşiminde oy çokluğu ile kabul edilen proje, Milli Savunma Bakanlığı'ndan Esenler Belediyesi'ne devredilen 8,7 milyon metrekarelik askeri alanda uygulanacak.

  • Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, projeye ilişkin yaptığı açıklamada, projeyle, bölgede geleneksel mimari ile modern, yeni bir şehir kurulacağını söyledi.

  • Bu projemiz ile Esenler'deki sosyal ve kültürel tesis alanlarımız 5 kat, eğitim tesisi alanlarımız 10 kat, sağlık tesisi alanlarımız ise tam 35 kat artacak.

  • Esenler tamamen kabuk değiştirmiş ve yeni bir kimliğe bürünmüş olacak.

14/07/18 10:27

'İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı Projesi'

İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı Projesi" için Esenler Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında yapılan protokol, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde onaylandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 5. birleşiminde oy çokluğu ile kabul edilen proje,...

Memurlar ·

'İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı Projesi'

Memurlar

"İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı Projesi"

İSTANBUL (AA) - "İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı Projesi" için Esenler Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında yapılan protokol, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde onaylandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 5. birleşiminde oy çokluğu ile kabul...

Memleket ·

"İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı Projesi"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin