26.03.2019

HABER ÖZETI

  • NEW YORK (AA) - İngiltere'nin eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Cemal Kaşıkçı'nın katilleri ne pahasına olursa olsun ortaya çıkarılmalı ve adalet yerini bulmalıdır.

  • Benim asıl endişem asıl konu şu; katiller ya da en azından bu cinayetin emrini verenlerin yaptıklarının yanına kalması.

  • Ortadoğu'daki duruma bakıp, bu soruşturmanın mantıklı bir şekilde sonuçlanmasına bizim gücümüzün yetmeyeceğini düşünen çok insan olacaktır.değerlendirmesinde bulundu.

  • Bu konunun tamamen halının altına süpürülmesini açıkça tercih eden birçok güçlü insan var.

08/11/18 22:49

"Kaşıkçı'nın katilleri ne pahasına olursa olsun ortaya çıkarılmalı"

NEW YORK (AA) - İngiltere'nin eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson, "Cemal Kaşıkçı'nın katilleri ne pahasına olursa olsun ortaya çıkarılmalı ve adalet yerini bulmalıdır." çağrısı yaptı. İngiltere'nin eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Amerikan CNN International için bir...

Memleket ·

"Kaşıkçı'nın katilleri ne pahasına olursa olsun ortaya çıkarılmalı"

Memleket

İngiltere'nin eski Dışişleri Bakanı Johnson'dan Kaşıkçı açıklaması

İngiltere'nin eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Amerikan CNN International için bir makale kaleme alarak Cemal Kaşıkçı cinayetini değerlendirdi. Cemal Kaşıkçı'nın öldürüldüğü gün ve öncesinde Suudi Arabistan'ın planlarından şüphesi olmadığını vurgulayan Johnson, "Ayrıca,...

TRT Haber ·

İngiltere'nin eski Dışişleri Bakanı Johnson'dan Kaşıkçı açıklaması

TRT Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin