12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Kovid-19'a karşı personel, hükümlü ve tutukluların korunması ve salgının yayılmasını önlemek amacıyla çeşitli tedbirler alındı.

  • Edirne'de bulunan ceza infaz kurumlarında Adalet Bakanlığı'nın uygulamaya koyduğu tedbirler kapsamında tam izolasyon uygulanıyor.

  • Bu mutlu günlerini bölmek istemedik Cumhuriyet Savcısı İzgeç, 05 Nisan 2020 tarihine aldıkları nikah tarihini, kurumda izole oldukları için nikahlarının kıyılmama ihtimalleri vardı.

  • İzgeç, Adalet Bakanlığının aldığı tedbirler çerçevesinde kurumda görev yapan personelin de izole edildiğini dile getirdi.

06/04/20 17:47

İnfaz koruma memurlarına görev başında nikah

Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Kovid-19'a karşı personel, hükümlü ve tutukluların korunması ve salgının yayılmasını önlemek amacıyla çeşitli tedbirler alındı. Edirne Cumhuriyet Savcısı Ramazan İzgeç, kurumda gazetecilere yaptığı açıklamada, koronavirüsle mücadele kapsamında...

Memurlar ·

İnfaz koruma memurlarına görev başında nikah

Memurlar

Korona virüsü mutluluğa engel olamadı

Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü'nde görevli infaz koruma memuru çift, daha önceden aldıkları nikah tarihleri nedeniyle, dünya evine görevleri başında ceza evinde girdi. Edirne'de bulunan ceza infaz kurumlarında Adalet Bakanlığı'nın uygulamaya koyduğu tedbirler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin