31.05.2020

HABER ÖZETI

  • YÜCEL KAYAOĞLU AK Parti, ceza infaz indiriminin kapsamı konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kamuoyunda oluşan tepki üzerine ‘başa’ dönüyor.

  • Koronavirüs sebebiyle cezaevlerinden tahliyelerin bir an önce başlaması için infaz indirimine yönelik çalışma hızlandırılmıştı.

  • İndirim kapsamına alınmayacağı belirtilen cinsel suçlar ve uyuşturucu suçlarına ilişkin cezaların infazında da indirimine gidileceği gündeme gelince kamuoyunda tepki oluştu.

  • Ama buna da muhalefetle yapılacak görüşmelerden sonra karar verilecek” değerlendirmesini yaptı.

28/03/20 06:04

İnfaz indiriminde ‘başa’ dönülüyor

YÜCEL KAYAOĞLU AK Parti, ceza infaz indiriminin kapsamı konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kamuoyunda oluşan tepki üzerine ‘başa’ dönüyor. Koronavirüs sebebiyle cezaevlerinden tahliyelerin bir an önce başlaması için infaz indirimine yönelik çalışma hızlandırılmıştı. İndirim...

Türkiye Gazetesi ·

İnfaz indiriminde 'başa' dönülüyor

AK Parti, ceza infaz indiriminin kapsamı konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kamuoyunda oluşan tepki üzerine 'başa' dönüyor. Koronavirüs sebebiyle cezaevlerinden tahliyelerin bir an önce başlaması için infaz indirimine yönelik çalışma hızlandırılmıştı. İndirim kapsamına alınmayacağı...

Memurlar ·

İnfaz indiriminde 'başa' dönülüyor

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin