10.08.2020

  • İnegöl'de 2015'te aldıkları arazilerle güneş enerjisi işine girdiklerini belirten Kahraman, şöyle devam etti: 2017 yılında 1 megavatlık birinci tesisi, IPARD desteğiyle yaptık.

  • Bu yıl İnegöl tarafındaki yatırımımızın iki katına çıkartılması amacıyla başladığımız ikinci yatırımı da tamamlayıp bir ay önce devreye aldık.

  • - Biyogaza entegre hayvancılık tesisi için hazırlıklar sürüyor Hayata geçirmek istediği projeler hakkında bilgi veren Kahraman, hayvancılığı biyogaza entegre ederek yeni bir yatırım planladıklarını aktardı.

  • Kahraman, buna ilişkin arazi alımlarını tamamladıklarını dile getirerek, Fizibilite çalışmaları tamamlanıp, 2020-2021 yılında hayvancılık ve enerji entegrasyonuyla ilgili bölgeye bir yatırım daha düşünüyoruz.dedi.

04/12/19 10:41

İnegöl'de "güneş tarlası" kuran girişimcinin yeni hedefi Afrika

BURSA (AA) - UĞUR ÇİÇEK - Bursa'da girişimci İbrahim Kahraman tarafından İnegöl ilçesine bağlı kırsal Yeniyörük Mahallesi’nde 50 dönümlük araziye kurulan ve 8 bin 800 panelden oluşan güneş enerjisi santrali, yılda 2 bin konutun ihtiyacını karşılayacak elektrik üretim kapasitesine...

Memleket ·

İnegöl'de "güneş tarlası" kuran girişimcinin yeni hedefi Afrika

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin