05.06.2020

HABER ÖZETI

  • İsmetpaşa Mahallesi Çayırlar mevkisindeki Barış Pınarı Çeşmesinin açılışında Fetih Suresi ve mevlit okundu, Mehmetçik için dualar edildi.

  • İnönü ilçesinde Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasının ardından camilerde Fetih Sureleri okunmuş ve ev ile iş yerlerine Türk bayrağı asılmıştı.

  • İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, açılışta yaptığı konuşmada, ilçe halkıyla suyun çok az olduğu bir yerde çeşme inşa edilmesine karar verdiklerini belirtti.

  • Bu çeşmemizin başta Mehmet Karadağ isimli vatandaşımız ile birlikte emeği geçen bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.

20/10/19 17:58

İnönü’de ’Barış Pınarı Çeşmesi’ yapıldı

Eskişehir'in İnönü ilçesinde vatandaşlar, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla çeşme yaptırdı. İnönü ilçesinde Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasının ardından camilerde Fetih Sureleri okunmuş ve ev ile iş yerlerine Türk bayrağı asılmıştı. İlçe sakinlerinin İsmetpaşa...

Istanbulhaber ·

İnönü'de "Barış Pınarı Çeşmesi" açılışı

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir’in İnönü ilçesinde vatandaşlar, Barış Pınarı Harekatı'nı desteklemek amacıyla çeşme yaptırdı. İsmetpaşa Mahallesi Çayırlar mevkisindeki Barış Pınarı Çeşmesinin açılışında Fetih Suresi ve mevlit okundu, Mehmetçik için dualar edildi. İnönü Belediye...

Memleket ·

İnönü'de "Barış Pınarı Çeşmesi" açılışı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin